«Реал» розгромив «Ліон» і вийшов у чвертьфінал ЛЧ

Мадридський «Реал», розгромивши на своєму полі французький «Ліон» (3:0) у матчі-відповіді 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів, завоював путівку до чвертьфіналу найпрестижнішого турніру Старого Світу.

До середини першого тайму на полі була рівна гра, після чого господарі поступово почали тиснути на ворота гостей і свого таки досягли. На 37-й хвилині Марсело зіграв у пас із Роналду, увійшов у штрафну, звідки відправив м'яч у ворота - 1:0.

Ще до перерви Бензема міг збільшити перевагу своєї команди, але після його удару відмінно зіграв Льоріс.

У другому таймі побиття «Ліона» продовжилося. На 66-й хвилині Марсело відібрав м'яч у Ревейєрa, відпасував на Бензема, який, скориставшись помилкою Кріса, вискочив на побачення з голкіпером і пробив точно в ціль - 2:0.

Крапку в іспано-французькому протистоянні поставив Ді Марія: на 76-й хвилині оборона «Ліона» допустила черговий провал, в результаті чого аргентинцеві залишилося тільки переграти Льоріса, що він і зробив - 3:0.