• Нові подробиці гірськолижної аварії Шумахера

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 5 січня 2014 року

ЗМІ стали відомі нові подробиці гірськолижної аварії, в яку потрапив семиразовий чемпіон світу «Формули 1» Міхаель Шумахер у французьких Альпах.

Того дня, 29 грудня 2013 року, знаменитий німецький гонщик перебував на горі Солір на гірськолижному курорті Альп Мерібель разом з 14-річним сином і групою друзів. Під час спуску Шумахер зупинився, щоб допомогти доньці свого друга, яка впала в замет.

Опинившись в кам'янистій частині між двома схилами за межами розміченої траси, він поставив дівчинку на ноги і проїхав вниз по заметах кілька метрів. Проте по дорозі гонщик наїхав на приховане під снігом каміння і, втративши рівновагу, впав, вдарившись головою об один із каменів, пише німецький Bild

Як з'ясувало видання, лижі, на яких катався Шумахер, були взяті на прокат, що також могло стати причиною падіння спортсмена.

Нагадаємо, після падіння Шумахера без свідомості доставили в госпіталь Гренобля, де провели йому дві операції на черепі. За заявою медиків, наразі 45-річний гонщик у день свого народження перебуває в «стабільному», але все ще в критичному стані. Він не виходить з коми вже п'ятий день.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...