• Кого назвали кращими українськими футболістами року?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 грудня 2013 року

За результатами опитування 225 гравців українських клубів та 15 тренерів було складено рейтинг кращих футболістів 2013 року. Лідером став атакувальний півзахисник «Дніпра» Євген Коноплянка.

Рейтинг було складено виданням «Команда». Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу в опитуванні взяти участь відмовився, не взяли в ньому участь й гравці клубу, повідомляє «Укрінформ». 

П’ятірка лідерів

У підсумку перше місце в рейтингу кращих футболістів посів Євген Коноплянка із «Дніпра» з 378 балами, друге з істотним відривом дісталось Андрію Ярмоленку, «Динамо», з 245 балами, третє закріпилось за Марко Девічем, «Металіст», який набрав 132 бали, а четверте і п’яте зайняли відповідно Роман Зозуля, «Дніпро», зі 114 балами та Даріо Срна, «Шахтар», із 72 балами.

Отже, у п’ятірку лідерів увійшли два футболісти «Дніпра» і по одному від «Шахтаря», «Динамо» та «Металіста». 

 

Решта кращих футболістів

Шосте місце із 62 балами зайняв Хосе Соса із «Металіста», сьоме з відставанням у 1 бал — Руслан Ротань із «Дніпра», восьме із 43 балами дісталось Алексу Тейшейрі із «Шахтаря», а замикають десятку нападник донецького «Металургу» Жуніор Мораєс та Дуглас Коста із «Шахтаря».

В наступну п’ятірку увійшли Олександр Кучер із «Шахтаря», Євген Хачеріді із «Динамо», Олексій Антонов, «Кривбас»/«Чорноморець», Андрій П’ятов із «Шахтаря» та Едмар Галовський де Ласерда із «Металіста». Замикають двадцятку кращих Рустам Худжамов, «Іллічівець», В’ячеслав Чечер, «Металург», Тайсон, «Шахтар», Джаба Канкава із «Дніпра» та динамівець Дьємерсі Мбокані.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...