• «Шахтар» не купуватиме нових гравців у міжсезоння

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 18 грудня 2013 року

Головний тренер донецького футбольного клубу «Шахтар» Мірча Луческу в інтерв'ю виданню «Спорт-експрес» заявив, що не збирається здійснювати трансферів у міжсезоння, повідомляє прес-центр команди гірників.

«Конкретно поки нічого не можу сказати, але не думаю, що до нас взимку хтось прийде. Чесно кажучи, у нас просто немає вакансій. Гіпотетично поки ми не можемо запросити нікого з молодих футболістів, хто міг би допомогти «Шахтарю» більше, ніж наші гравці. А розкручені зірки до клубу Східної Європи, навіть такого сильного, як наш, не рвуться», ― прокоментував Мірча Луческу з приводу трансферів.

Навпаки, глава донецької команди не виключив того факту, що когось із гравців доведеться попросити піти.

«У нас зараз 25 футболістів. У другій частині чемпіонату менше матчів, тому буде складно завантажити всіх гравців. Можливо, когось відпустимо, адже, якщо людина не грає цілий сезон, то втрачає свій рівень. А на нього потім дуже важко повернутися», ― додав тренер.

Колишній румунський футболіст також зазначив, що у футболі досить проблематично отримати додатковий час для оновлення, та й ризик занадто великий.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...