• По закінченню 2013 року все піде по-іншому - Блохін

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 4 грудня 2013 року
Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін підбив підсумки року і половини чемпіонату. На його думку, 2013 рік для них був нещасним, а сезон ― двояким.

«Коли цей нещасний рік закінчиться, все буде по-іншому. Перша половина сезону видалася складною. Починали рік важко, з невдач: відставали на 11 очок. Всі говорили, що нас можна списувати. У зв'язку з новими гравцями були внутрішні проблеми: хто вливався краще, хто гірше. Були і зовнішні проблеми. Але ми потихеньку вибираємося з цієї ями і підібралися до лідерів. Думаю, що вже в майбутній грі з „Шахтарем“ розпочнеться принципова боротьба за перше місце», ― зазначив учора Блохін в ефірі телеканалу «Футбол».

Тренер відзначив, що вони зробили нові дорогі покупки, але не впевнений, що всі ці куплені новачки залишаться в київській команді в наступному році.

Нагадаємо, 2 грудня 2013 року пройшов матч 18-го туру чемпіонату України, де «Динамо» обіграло «Севастополь» з рахунком 2:1. Таким чином, київська команда набрала три очки і в турнірній таблиці вийшла на друге місце.
Підписатися:

Коментарі