• «Спартак» подає 15-мільйонний позов проти свого вболівальника

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 24 листопада 2013 року

Московський футбольний клуб «Спартак» спробує стягнути 15 млн руб. з фаната, який 30 жовтня підняв нацистський прапор на матчі Кубка Росії в Ярославлі.

Молода людина проведе за ґратами сім діб. Ним виявився житель Володимирської області.

Втім, він виявився не єдиним, хто порушував спокій на матчі.

У ході гри між «Спартаком» і ярославським «Шинником» ще один уболівальник вибіг з трибуни «червоно-білих» на поле і пробіг до сектору вболівальників «Спартака». За кілька хвилин тут почалася масова бійка.

В результаті обидва клуби були покарані Контрольно-дисциплінарним комітетом Російського футбольного союзу (РФС) проведенням ігор без глядачів. При цьому москвичі проведуть два матчі без глядачів, а ярославці ― три.

Тепер «Спартак» збирається подати проти порушника спокою судовий позов. Якщо його провина буде доведена судом, то московський клуб стягне з порушника 15 млн руб у якості відшкодування збитків, передає «Р-Спорт». 

Тим часом, РФС збирається більше не карати футбольні клуби матчами при порожніх трибунах, а закривати їх частково, заявив глава РФС Микола Товстих. Таку пропозицію тепер розглянуть ліги у себе на зборах, після чого питання винесуть на розгляд у виконкомі РФС, передають російські ЗМІ.

Нагадаємо, у липні 2013 року президент РФ Володимир Путін підписав закон щодо порушників серед спортивних фанатів. Документ передбачає для них штраф до 15 тисяч рублів, а для особливо злісних порушників, ― і заборону на відвідування матчів на строк до 7 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...