• У Криму хочуть зрушити з місця круїзний лайнер

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 23 листопада 2013 року
Відомий кримський силач Джамшид Ісматіллаєв збирається влітку 2014 року здвигнути з місця по воді круїзний теплохід вагою в 400 тонн.

«У мене є задумка, наступного літа спробувати перемістити слабкий круїзний теплохід, вагою в 400 тонн. Буду готуватися до нового досягнення», ― повідомив 29-річний богатир журналістам у Судаку.

Раніше цього року, 11 липня, Ісматіллаєв зрушив з місця по воді 100-тонний теплохід і вже тоді заявив, що цю вагу не вважає рекордом.

«Я не вважаю це особливим досягненням. Рекорд ― це коли ти тягнеш 600-тонне судно, як зробив це Ельбрус Нігматулін із Росії. Наступного разу я планую протягнути 400-тонний теплохід. Тоді це можна буде назвати великим досягненням», ― прокоментував раніше силач в інтерв'ю газеті «Сегодня».

Найближчим же часом, у грудні цього року, український рекордсмен за силою спробує зрушити з місця 21 легковий автомобіль і таким чином перевершити рекорд важкоатлета з Литви Жідрунаса Савіцкаса ― найдужчу людину світу останніх років.

Нагадаємо, за останні два роки Джамшид Ісматіллаєв кілька разів встановлював особисті рекорди, простягаючи 10,5-тонну пожежну машину, два шкільних автобуси вагою 5,2 і 7,4 тонни і тролейбус, вагою 9 тонн.
Підписатися:

Коментарі