• У актора та спортсмена Вінні Джонса діагнозували рак шкіри

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 25 листопада 2013 року

Колишній англійський півзахисник збірної Уельсу Вінні Джонс, а нині актор, зізнався, що хворий надзвичайно важким захворюванням.Зараз 48-річний спортсмен бореться із раком шкіри, який було діагностовано як «меланома». Цей порок шкіри у нього виявили в лютому 2013 року. Після цього Вінні переніс три операції з видалення новоутворень: дві ― на очах, і одну ― на потилиці, передає Digital Spy.

Актор зізнався The Sun: «Спочатку я виявив під оком маленьке ущільнення. Це був не то прищ, не то бородавка. Але коли лікар сказав, що у мене рак шкіри, перше, що я подумав ― скільки мені ще залишилося?»

«Цей підвішений стан мене став дуже сильно турбувати. Я протистояв здоровим і сильним хлопцям на футбольному полі, але хвороба приголомшила мене і змусила переглянути своє життя і мети».

В даний час Джонс стежить за своїм здоров'ям і раз на два тижні ходить на медичні огляди. Він вважає, що рак у нього був викликаний його способом життя (тривалим перебування на повітрі під сонячними променями). Тепер колишній гравець радить всім в цілях профілактики шкірних захворювань користуватися сонцезахисним кремом, а сам сподівається на одужання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...