• Леонардо Ді Капріо візьме участь у «Формулі-Е»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 12 грудня 2013 року

Голлівудський актор, відомий по фільму «Титанік», Леонардо Ді Капріо візьме участь у «Формулі-Е» ― гоночному змаганні електромобілів з відкритими колесами, яку організовує Міжнародна автомобільна федерація FIA, передає Бі-бі-сі.

Ді Капріо увійде в команду, сформовану главою компанії-виробника електрокарів Venturi Automobiles в Монако Гільдо Паланка-Пастор.

Беручи активну участь у кампаніях по захисту навколишнього середовища, актор-співвласник команди Venturi, сприяє, таким чином, популяризації електромобілів.

Гонки «Формула-Е» стартують у 2014 році і пройдуть у десяти найбільших містах світу, зокрема, в Майамі, Лос-Анджелесі, Буенос-Айресі, Лондоні, Берліні, Пекіні.

На думку глави «Формули-Е» Алехандро Агаги, участь у змаганнях голлівудської зірки приверне до чемпіонату додаткову увагу.

«Для нас велика честь, що такі люди, як Леонардо Ді Капріо і Річард Бренсон (засновник корпорації Virgin Group) влилися в наші ряди. Це допоможе в популяризації електромобілів ― економних та екологічно чистих автомобілів в містах по всьому світу», ― сказав він.

У просуванні «Формули-Е» взяли участь компанії Dallara, Renault, Michelin, McLaren, Qualcomm и Virgin Group.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...