• Українець Ломаченко — нова зірка світового боксу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 29 грудня 2013 року

25-річного українського боксера Василя Ломаченко назвали відкриттям року за версією Yahoo!Sports.

Після здобуття золотих медалей на двох Олімпійських іграх у 2008 році в Пекіні та у в 2012 у Лондоні Василь Ломаченко дебютував на професійному ринзі в бою проти Хосе Раміреса 12 жовтня 2013 року.

Експерти Yahoo!Sports відмітили його красиві удари, спокій у ринзі та добрі оборонні навички. Видання прогнозує, що до 2015 року Василь Ломаченко увійде в 10 кращих боксерів світу.

А от інший відомий український боксер, Володимир Кличко, завершив рік лідером рейтингу у суперважкій ваговій категорії за версією авторитетного журналу The Ring.

Минулого року український боксер відстояв свої пояси Всесвітньої боксерської організації (WBO), Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) та Міжнародної боксерської федерації (IBF) у поєдинках з італійцем Франческо П’янетою та росіянином Олександром Повєткіним.

А у загальному світовому рейтингу боксерів незалежно від вагової категорії за версією авторитетного видання Володимир Кличко посів 4 місце. Випередили його американці Флойд Мейвезер (напівсередня вагова категорія), Андре Уорд (друга середня вагова категорія) та Тімоті Бредлі (на півсередня вагова категорія).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...