ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Гарбузове пюре з нуля (Рецепт)

Велика Епоха
Домашнє гарбузове пюре варте зусиль. (Evgrafova Svetlana/Shutterstock)

Свіже домашнє гарбузове пюре - зірка шоу у багатьох осінніх рецептах. Гарбузовий пиріг, гарбузові кекси, гарбузові млинці і навіть латте зі спеціями з гарбуза. Так, гарбузове пюре - один з ключових інгредієнтів. Перетворити свіжий гарбуз на домашнє гарбузове пюре дуже просто.

Свіжий гарбуз, який обсмажили, а потім перетерли до однорідної маси. Обсмажування необхідне для того, щоб розм'якшити гарбуз перед змішуванням.

Гострим ножем зріжте верхівки гарбузів, прямо під плодоніжкою, і викиньте цю верхню частину у сміття.

Далі розрізаємо гарбузи навпіл. Великою ложкою або навіть кулькою для морозива вишкребіть насіння та жорстку внутрішню частину. Покладіть насіння в миску, щоб згодом підсмажити, а серцевину та нитки викиньте у смітник. Повторюйте, поки не очистите всі половинки гарбуза.

Розріжте кожну з половинок на кілька часточок.

На велике деко застелити пергаментним папером. Викладіть часточки гарбуза на деко шкіркою догори або шкіркою вниз - це не має значення. Поставити деко в духовку і встановити температуру 180. Запікати приблизно 45 хвилин, або поки шматочки гарбуза не стануть м'якими (дуже м'якими), щоб їх можна було проткнути виделкою. Вийміть з духовки.

Покладіть кілька шматочків обсмаженого, очищеного від шкірки гарбуза в кухонний комбайн. Перебивайте невеликими порціями гарбуз до повної однорідності (додайте столову ложку води, якщо він здається вам занадто сухим, щоб отримати однорідну масу). Занадто рідкий? Процідіть його через дрібне ситечко, щоб позбутися частини води). Закінчивши порцію, перелийте її в миску, а потім продовжуйте, поки весь гарбуз не стане пюреподібним.

Ви можете використовувати це прекрасне домашнє гарбузове пюре у всіх видах рецептів, які передбачають використання консервованого гарбузового пюре, в міру своїх можливостей. І звичайно, ви можете зробити це лише з одним гарбузом! Якщо я збираюся витратити час і зусилля, чому б не зробити достатньо пюре, щоб вистачило надовго? Ось чому я рекомендую використовувати два невеликих гарбуза.

ПРИМІТКА: Якщо ви готуєте гарбузовий пиріг, процідіть зайву рідину, відкинувши її на дрібнопористе ситечко (або марлю) над мискою на 30 хвилин.

Приготування домашнього гарбузового пюре, без сумніву, займає більше часу, ніж відкриття банки. А в цю пору року (сезон короткий!), коли гарбузи легкодоступні, домашнє пюре значно дешевше, ніж консервоване.

Ви можете зберігати свіже домашнє гарбузове пюре в холодильнику до трьох днів. Або заморозити його порціями по 1 склянці в пакетах із застібкою-блискавкою або у формах для льоду на менші порції на термін до восьми місяців, щоб насолоджуватися чудовим смаком осінніх гарбузів протягом довгих місяців.

Гарбузи важко різати... тому помийте, зробіть отвір у верхній частині маленького гарбуза і запікати цілими.

Після запікання шкірка легко знімається, і тоді легше розрізати і витягти нутрощі.

Гарбузи чудово підходять для приготування пюре, але і з гарбузів середнього розміру також можна приготувати гарбузовий пюре.

Мері Хант

Мері запрошує вас відвідати її сайт EverydayCheapskate.com, де зберігається архів цієї колонки з посиланнями та ресурсами для всіх рекомендованих продуктів і послуг. Мері запрошує надсилати запитання та коментарі на "Запитай Мері". У цій колонці ми відповідатимемо на питання, що становлять загальний інтерес, але на листи не можна відповідати в індивідуальному порядку. Мері Хант — засновниця EverydayCheapskate.com, блогу про ощадливе життя, та авторка книги "Життя без боргів". COPYRIGHT 2022 CREATORS.COM