ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Українсько-російські переговори без прогресу. Переговори між Міністрами Іноземних Справ України та Росії закінчилися нічим

Велика Епоха
(Скриншот)

Зустріч між Міністрами Іноземних Справ Росії і України, що відбулася в Туреччині, завершилася без жодного прогресу щодо припинення вогню чи гуманітарного коридору в Маріуполі.

Згідно з Reuters, на пресконференції Кулеба заявив, що в припиненні вогню не було досягнуто жодного прогресу і що Лавров не взяв на себе зобов'язання щодо створення гуманітарного коридору в Маріуполі, де, за його словами, ситуація найскладніша. Російський міністр зазначив, що зустріч була непростою, але готовий зустрітися ще раз у тому ж форматі.

Своєю чергою, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що країна готова шукати збалансованих дипломатичних рішень, але не здасться. За його словами, Росія нині не в змозі встановити перемир'я.

Кулеба додав, що Україна готова до дипломатії, але вона також готова захищати себе. Український міністр пояснив, що Україна не може зупинити війну, якщо цього не хоче країна, яка її розв'язала.

Чиновник додав, що йому було нелегко слухати Лаврова, свого російського колегу під час зустрічі.

Дмитро Кулеба висловив сподівання, що Росія дозволить функціонувати гуманітарному коридору в Маріуполі, який вважається пріоритетним і що країни зможуть досягти 24-годинного перемир'я, оскільки він готовий продовжити своє зобов'язання для припинення війни.

Тим часом Лавров заявив в одній із пресконференції, що нагадав Україні про те, що Росія висунула свої пропозиції та обговорила гуманітарні питання. Він також сказав, що Росія готова обговорити гарантії безпеки для України і його країна вийде з кризи зі свіжим поглядом на світ і без ілюзій щодо Заходу.

За матеріалами Epoch Times România