ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США не бачать, що Путін готовий припинити війну мирним шляхом, навіть якщо росіяни різко змінять свою думку

Велика Епоха
Путін на параді на честь Дня Перемоги у Москві. (Youtube/скриншот)

Співробітники американської розвідки скептично ставляться до того, що президента Росії Путіна можна переконати припинити війну в Україні, навіть якщо станеться різке зрушення у громадській думці Росії.

Офіційні особи також сумніваються, що війна може призвести до усунення російського президента від влади принаймні у короткостроковій перспективі, згідно з декількома джерелами, на які посилається CNN.

За словами цих чиновників, Путін дуже чутливий до невеликих зрушень у громадській думці, але його здатність придушувати протести та контролювати ЗМІ дозволила йому залишитись при владі.

Ця оцінка відображає міру, в якій, на думку США, Путін зміцнив свій контроль над Росією. Джерела повідомили телеканалу, що Путін бере безпосередню участь у прийнятті таких рішень, як розташування ліній атаки та щоденних оперативних цілей.

"Очевидно, що він сам ухвалює рішення. Схоже, він не надто покладається навіть на експертів в уряді або кабінеті міністрів. Тому важко повірити, що громадська думка так сильно впливає на нього", — сказав високопосадовець НАТО.

Оцінка розвідки ставить під сумнів ефективність західних санкцій проти Росії.

===