ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німеччина схвалила відправку бронетехніки в Україну

Велика Епоха
Руйнування, спричинені обстрілом російськими військами в Києві (Aris Messinis/AFP/Getty Images)

У ході значної ескалації, яка напевно вплине не лише на перспективу прямої військової конфронтації між Росією та НАТО, а й на енергетичну кризу в Європі та газову війну, що ведеться з Москвою, Німеччина схвалила постачання «танків» в Україну.

«Німеччина схвалила постачання 56 танків в Україну, повідомив у п'ятницю представник міністерства оборони Німеччини для CNN», за повідомленнями останніх новин.

Бронетранспортери, по суті, є «військовими машинами піхоти» — і вони легші за ті, які CNN називає звичайними «бойовими танками».

Міністерство повідомило CNN, що «танки типу Pbv 501 надійшли з армії Східної Німеччини під час холодної війни та були продані Швеції, потім перепродані Чехії, яка поставить їх Україні».

Бронетранспортери будуть оснащені гарматами та кулеметами.

Очікується, що остаточне затвердження відбудеться після розгляду рішення Федеральною радою безпеки країни, як цього вимагає німецький закон про контроль над озброєннями.

Таким чином, приблизно за місяць Німеччина пройшла шлях від «нейтралітету» щодо постачання зброї у зарубіжних конфліктах, відмовившись дозволити навіть третім сторонам відправляти зброю німецького виробництва в Україну, до самостійного відправлення важкої бронетехніки на війну з Росією.

За матеріалами Epoch Times România