ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німеччина надасть Україні «все, що потрібно» для підтримки під час війни

Велика Епоха
Канцлер Німеччини Олаф Шольц разом із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом (не видно) звертається до засобів масової інформації під час виступу перед зустріччю в канцелярії, Берлін, 17 березня 2022 р. (Michael Sohn/Pool via Reuters)

Країни ЄС, включно з Німеччиною, пообіцяли надати Україні зброю та інші форми підтримки.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц у середу виступив у німецькому Бундестазі, заявивши, що «нашою метою має залишатися, щоб Росія не виграла цю війну».

Щодо постачання зброї для України, Шольц сказав законодавцям, що «все, що має сенс і може швидко почати діяти, буде поставлене».

Шольц також підтвердив плани Німеччини відмовитися від російського палива, чого прагне весь Євросоюз у відповідь на вторгнення Росії в Україну.

У четвер британська розвідка повідомила, що Росія завдає ударів по об'єктах інфраструктури, щоб виснажити уряд та армію України, готуючись до нового наступу на сході країни.

Навіть у міру того, як російські збройні сили проводять наступальні операції на сході України, перегруповують та переорієнтують свої військові та тилові можливості, «російська армія, ймовірно, продовжуватиме стикатися з проблемами морального духу та нестачею припасів та особового складу».

За матеріалами The Epoch Times USA