ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німеччина зареєструвала за тиждень близько 200 злочинів, пов'язаних із війною в Україні

Велика Епоха
Українські біженці біля поїзда до Польщі на Львівському вокзалі, Україна, 18 березня 2022 року. (Шарлотта Катбертсон/TheEpochTimes)

У Німеччині щотижня реєструється близько 200 злочинів, пов’язаних із війною в Україні. Більшість із них були спрямовані проти громадян російського походження, про що заявив у вівторок президент Федерального управління кримінальної поліції Хольгер Мюнх на презентації статистики злочинності за минулий рік у Берліні.

Крім того, наразі поліції стало відомо про дев’ять випадків сексуального насильства над біженцями з України. За словами Мюнха, вісім із цих сексуальних злочинів стосувалися розміщення біженців — шість із них у колективному житлі.

Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фазер  наголосила, що люди, які тікають від війни в Україні, потребують «нашого особливого захисту». «Ми повинні зробити все можливе, щоб знову дати людям відчуття безпеки», – сказала вона в Берліні. «Важко терпіти», коли експлуатується тяжке становище цих людей – це «вкрай мерзенні злочини».

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH