ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Група хакерів Anonymous заявляє про свою атаку на Російську православну церкву

Велика Епоха
(Твіттер/TheAnonMovement)

Хакерська група Anonymous заявила, що успішно здійснила атаку на Російську православну церкву та Липецький механічний завод, який виробляє складники для пускових установок зенітних ракет та іншої військової техніки.

У повідомленні, опублікованому на акаунті @youranontv у Twitter, хакери стверджували, що опублікували в Інтернеті близько 15 Гб даних благодійного крила Російської православної церкви.

Крім того, Anonymous стверджує, що через DDoSecrets було оприлюднено близько 57 500 електронних листів.

DDoSecrets, або Distributed Denial of Secrets, це некомерційний сайт викриттів, запущений у 2018 році.

Водночас DDoSecrets заявила, що через характер витоку даних вони поки будуть доступні лише журналістам і дослідникам.

(Скріншот)

Нагадаємо, що нещодавно патріарх Кирило благословив вторгнення Москви в Україну, яке розділило православну церкву по всьому світу та викликало внутрішній заколот, який експерти називають безпрецедентним.

Зокрема, 15 із 53 єпархій Російської православної церкви та десятки парафій по всьому світу виступили з різкою критикою підтримки Кирилом війни в Україні та перестали згадувати Кирила на богослужіннях.

У травні має відбутися засідання собору єпископів і митрополитів Російської православної церкви, і ряд церковних експертів закликали порушити на ньому питання про незалежність Російської православної церкви або зречення Кирила від престолу.

75-річний Кирило, близький союзник Путіна, розглядає війну як оплот проти Заходу, який вважає західницьким, особливо у його прийнятті гомосексуалізму. Те, що Путін бачить як політичну реставрацію, Кирило бачить як хрестовий похід.

За матеріалами Epoch Times România