ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Британська розвідка дала пояснення, чому росіяни знову напали на Київ

Велика Епоха
Росія масовано атакує кілька українських міст ракетами та повітряними бомбардуваннями, 24 лютого 2022 року (Скриншот відео)

Ракетна атака Росії на Київ рано-вранці в неділю, швидше за все, була спробою зірвати постачання західного військового обладнання українським підрозділам на передовій, за даними британської розвідки.

У доповіді, опублікованій Міністерством оборони Великої Британії, зазначено:

«Вранці 5 червня російські крилаті ракети повітряного базування Х-101 завдали удару по залізничній інфраструктурі в Києві, можливо, у спробі зірвати постачання західного військового обладнання українським фронтовим частинам.

На Донбасі продовжуються важкі бої у спірному місті Сєверодонецьк, а російські війська продовжують просуватися до Слов'янська в рамках спроби оточити українські сили.

На морі, після втрати російського крейсера "Москва" у квітні, російські сили, ймовірно, перекинули більше коштів ППО на острів Зміїний у західній частині Чорного моря, включаючи системи SA-15 та SA-22.

Цілком ймовірно, що ця зброя призначена для забезпечення протиповітряної оборони російських військових судів, що діють у районі Зміїного острова.

Діяльність Росії на острові Зміїний сприяє блокаді українського узбережжя та перешкоджає відновленню морської торгівлі, включаючи експорт українського зерна».

===