ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міноборони РФ заявило, що над Кримом збито понад 10 безпілотників

Велика Епоха
Українські військові проходять повз автобус волонтерів, який згорів після того, як по ньому вдарив російський безпілотник, недалеко від Бахмута, Донецька область, Україна, 23 листопада 2023 року. (Shandyba Mykyta, українська 10-та гірсько-штурмова бригада "Едельвейс")

Україна завдала масштабного удару безпілотниками по анексованому Кримському півострову, заявили в п'ятницю російські офіційні особи. Про жертви або руйнування не повідомлялося.

Призначений Москвою губернатор окупованої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо заявив, що на початку п'ятниці Україна завдала потужного удару по Криму за допомогою безпілотників. За його словами, над областю і північною частиною Криму було збито десятки безпілотників.

Міністерство оборони РФ повідомило, що засоби ППО знищили 13 українських безпілотників над Кримом і ще 3 — над Волгоградською областю на півдні країни.

Водночас російські війська активізували спроби штурму Авдіївки.

Авдіївка розташована в північному передмісті Донецька, яке частково окуповане російськими військами. Таке розташування дає українським військам перевагу в артилерійському озброєнні і може послужити плацдармом для звільнення Донецька.

Після інтенсивних артилерійських та авіаційних обстрілів російські війська атакували місто з додаткового напряму і поширилися вздовж лінії зіткнення, тоді як раніше вони наступали колонами, повідомив у п'ятницю Віталій Барабаш, голова військової адміністрації Авдіївки.

За його словами, місто щодня зазнає до 40 обстрілів.