ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сотні китайських плантацій з вирощування марихуани виявили в штаті Мен (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Скандал навколо вирощування марихуани у штаті Мен. Там, як припускають, є сотні нелегальних китайських плантацій. Дохід від них перевищує чотири мільярди доларів. Утім, місцева поліція не може припинити цю діяльність.

Штат Мен, можливо, став новим розсадником нелегальних плантацій марихуани, власниками яких є громадяни Китаю. Про це стало відомо завдяки службовій записці Міністерства національної безпеки США. У ній йдеться про двісті сімдесят імовірних китайських підпільних підприємств із вирощування марихуани. За оцінками Міністерства, їхні операції можуть давати дохід, що перевищує чотири мільярди доларів. Водночас гроші, можливо, використовують для злочинної діяльності або відправляють назад до Китаю.

Документ потрапив у розпорядження видання новин Daily Caller.

Кілька законодавців написали спільний лист до Міністерства юстиції із закликом припинити незаконну діяльність.

Деякі місцеві жителі повідомляють владі про ймовірні місця вирощування марихуани. Однак поліція поки що нічого не може з ними вдіяти. Штат Мен легалізував марихуану у 2016 році. Місцеві жителі, які досягли 21-річного віку, можуть вирощувати до 15 рослин для власного вжитку.

Начальник місцевої поліції розповів виданню Daily Caller, що правоохоронці не можуть зрозуміти своїх повноважень. Так, начальник поліції міста Клінтон Стенлі Белл сказав, що, на його думку, найбільша проблема – визначити кордон між цивільним та кримінальним злочином.

Зараз влада штату намагається вжити заходів. Вони розглядають законопроєкт, спрямований на боротьбу з діяльністю іноземних організацій на ринку канабісу.

Мета законопроєкту – розширити повноваження поліції.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube