• На що підуть люди заради дружби? — опитування

  • Неділя, 18 серпня 2013 року

Люди з різних країн світу жертвують багато чим, щоб підтримати друзів у скруті, або принаймні перебувають поруч, щоб вислухати у важку хвилину. Про чудові випадки взаємодопомоги розказували жителі різних куточків світу, коли відповідали на питання:

«Який найбільший вчинок ви зробили в ім’я дружби?»


Бруклін, Нью-Йорк

Ше Райт, 28 років, няня

Якось мого друга збила машина, і він мало не помер. У мене не було грошей, і я зателефонувала до компанії, в якій працювала, щоб попросити про допомогу. Вони оплатили мені переліт додому, щоб я могла бути з ним. Це сталося тоді, коли я збиралась переїжджати до Нью-Йорку, так що мені довелося відкласти переїзд, поки він не одужав. Тепер він почувається чудово. Я думаю, це найбільше, що я робила для когось.
Тласкала, Мексика

Лінда Есмеральда Авітіа, 29 років, інженер-хімік

В ім'я дружби я даю свою відданість та свій час. Якось мені зателефонувала подруга з готелю і сказала, що збирається покінчити життя самогубством, — я допомогла їй, і це було найважливіше, що я колись робила. Я поїхала допомогти їй та поговорити. Вона заспокоїлась та не вчинила цього.
Торонто, Канада

Катаріна Лоізоу, 48 років, власник бутіка

Я допомагала, підтримувала подругу, яка переживала сімейну кризу. У неї тоді виникло багато життєвих труднощів, і я була поруч, щоб вислухати та підтримати. Важко було бачити, як вся її сім’я зіткнулась із негараздами.
Кавана-Айленд, Австралія

Донна Осборн, 52 роки, менеджер громади

Це було більше схоже на випадковий акт доброти. На узбіччі дороги я побачила, що у людей зламалася машина — вони сім’єю їхали до торгівельного центру. Це було в середині літа. Я зупинилась, під’їхала до них і підтягла на буксирі машину до цього центру. У одного з малюків у цій сім’ї був рак — мати тримала цю дитину на руках. Я дала їм 50 австралійських доларів, щоб вони купили морозива. Тепер ми з ними дружимо.
Вісбю, Швеція

Джилл Енстрему, 56 років, економка

Найбільше, що я робила для інших, сталося 33 роки тому. Я, мій друг та багато інших людей з Готланду брали участь в параді за права людини та мир в усьому світі. Ми пройшли 70 кілометрів від одного міста до Вісбю. Колишній прем’єр-міністр Улоф Пальме також брав участь у цьому марші.
Сальвадор, Байя, Бразилія

Діана Ісуса де Соуза, 25 років, студентка

Я брехала, і це зруйнувало мої любовні стосунки. Я шкодувала про це, але наробила чимало, тож я заслужила на це. Я втратила обличчя, і це допомогло мені стати більш зрілою. Щоб побудувати щось: чи позитивне, чи негативне, на різних етапах мого життя потрібно було йти на компроміс, дружньо вирішувати проблеми, щоб задовольнити потреби моєї доньки. Я дякую Богові за це, і це було варте того, щоб йти на поступки.
Острови Санторіні, Греція

Янніс Міцопулос, 23 роки, займається ремонтом кораблів

Найбільше, що я колись робив в ім’я дружби — це кинув все, мою роботу та будинок в Афінах, і поїхав допомагати моєму другові на острові Санторіні.
Київ, Україна

Едгард Чайковський, 20 років, студент

Найбільший подвиг в моєму житті був, коли я врятував свого друга від затоплення. Дзвонить мені вранці друг і говорить: «Приїжджай, не можу нікому подзвонити, ніхто не допомагає, один ти можеш мене виручити. Приїжджай — допоможеш мені прибрати все. А то приїдуть господарі, будуть лаятись, що стіни будуть жовті від води і таке інше». Вийшло як? Живе на п'ятому поверсі бабуся старенька, яка затопила його кімнату. Я йому допоміг все прибрати, і за це я у нього зараз живу. Так би мовити, дружба взаємовигідна.Стежте за всесвітнім опитуванням щотижня. Репортери Великої Епохи розпитують людей з різних країн світу про те, як вони оцінюють місцеву ситуацію та глобальні тенденції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...