• Чи заохочують вас вживати наркотики? — опитування

  • Середа, 3 липня 2013 року

Велика Епоха опитала молодих людей у всьому світі з такого питання:

«Чи заохочують вас ваші друзі вживати наркотики?»


Афіни, Греція

Софія Діволе, 26 років, найманий робітник

Ні, ніхто не може підбурити мене до вживання наркотиків. Якщо людина має сильний характер, ніхто не зможе вплинути на неї так, щоб вона щось таке зробила.
Хофтеруп, Швеція

Ліннеа Густавссон, 16 років, студент

Ні, особисто я не вважаю, що на мене тиснуть із цього питання, підбурюють до цього, але це залежить від того, хто твої друзі і в якому оточенні ви знаходитесь. Наскільки я знаю, деякі студенти відчувають такий тиск.
Бангалор, Індія

Пурві Айенгара, 19 років, студент

Заохочення [до вживання наркотиків] існує, це очевидно. Дуже легко бути втягнутим в те, щоб спробувати наркотики. Причиною того, що пробують наркотики, є не стільки бажання проекспериментувати, скільки бажання побути в певному товаристві, колективі. Спробувати наркотики молоді люди можуть для того, щоб отримати соціальне визнання в тому колективі. Але потім від прийняття препаратів з’являється тяга, яку потрібно постійно задовольняти. І як однакові птахи збиваються у зграї, так і ті люди підкріплюють бажання один одного вживати наркотики.
Кадіс, Іспанія

Алехандро Монрой-Ріко, 20 років, студент

Чесно кажучи, я іноді бував з людьми, які вживали деякі види наркотиків, але вони жодного разу не пропонували мені важкі наркотики. Колись я спробував покурити, колись пробував алкоголь, але насправді мене ніколи не приваблювало вживання наркотиків.
Каліфорнія, США

Айдан Нода, 21 років, студент, Сан-Франциско

Ні, не зовсім. Це і так, і не так — люди з мого оточення не змушували мене вживати чи пробувати наркотики. Вибір за мною. Не можна сказати, що вони кажуть: «Ти маєш це спробувати», — ні. Вони кажуть: «Якщо хочеш, можеш». Те ж саме з випивкою — ви не змусите людей пити. Ви можете запропонувати їм, але якщо вони кажуть «ні», то їх не підштовхнеш до цього.
Торонто, Канада

Олександра Парк, 13 років, школярка

Мене ніколи не підбивали вживати наркотики. І я ніколи не бачила такого, просто ходили чутки про те, що хтось вживав їх.
Сальвадор, Бразилія

І.Дж. Алвес, 16 років, студент, Байя

Мої батьки до останнього часу дбали про те, щоб забезпечити для мене краще життя, але я вибрав для себе залишитись на вулиці. На мене абсолютно ніхто не тиснув щодо вживання наркотиків, ніхто не заохочував мене до цього. Я хотів знати на власному досвіді, як це відчувається: добре чи погано. Кілька разів я був арештований. Відбувались суди, але я отримував умовне обмеження свободи і зобов’язання приходити на соціальні курси. Я сподіваюсь, що виберусь із цього.Стежте за всесвітнім опитуванням щотижня. Кореспонденти Великої Епохи дізнаються у людей з різних країн світу, яким є їхнє бачення місцевої ситуації та світових тенденцій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...