• Опитування: Яка ваша улюблена газетна рубрика

  • Субота, 31 серпня 2013 року

Кореспонденти Великої Епохи ставили людям по всьому світу питання:

«Яку газетну рубрику ви любите найбільше?»

Відповіді читайте нижче.
Торонто, Канада

Джулі Вестовер, 29 років, викладач фортепіано

Я люблю газети, які пишуть про місцеву політичну ситуацію. Мені не подобається, коли я переглядаю місцеві новини, а там пишуть щось на кшталт: велосипедист потрапив під машину, або чиясь собака померла… Це все не цікаво. Я хочу знати, що відбувається в місті, наприклад, що відбувається в мерії, як фінансується транспортна галузь тощо.
Сан-Паулу, Бразилія

Густаво Гейзер, 33 роки, офіцер поліції

Цікава інформація та обґрунтування певної точки зору, аналіз новин. Те, що я на сьогоднішній день бачу в новинах — це коли навмисне частина інформації розголошується, частина замовчується, або освітлюються гарячі питання так, що не дають читачеві вичерпної інформації, а нав’язують власну думку. Я не кажу про те, що виданню не потрібно мати свою редакційну політику. Для мене важливо у виданні те, чи можу я йому довіряти, чи представляє новина вичерпну інформацію з окремого питання, щоб читач міг сформувати відношення до нього, або подає тільки те, що співпадає з позицією редактора.
П'ятигорськ, Росія

Олена Уртенова, 76 років, лікар на пенсії

Я підписалась на видання «Велика Епоха», і в кожному випуску, в першу чергу, шукаю, читаю і перечитую інтерв'ю з людьми високими духом. Такі люди — це безцінна моральна спадщина нашого суспільства. Мені згадалися рядки поезії М.О. Некрасова: «Природа-мати, якби таких людей ти іноді не посилала світу, заглохла б нива життя...»
Сан-Франциско, США

Джеймс Майєрс, 82 роки, пенсіонер

Спочатку я читаю сторінку про спорт, потім переглядаю місцеві новини, а потім, можливо, розважальний розділ. Потім некрологи, я завжди їх читаю. Іноді — огляди фільмів, відгуки про театральні постанови і таке інше. Такі речі надихають.
Дубай, Об'єднані Арабські Емірати

Олександр Фрейзер, 20 років, промоутер

В газетах мене цікавлять думки людей з різних питань, а також нововведення з боку уряду. Читаю світові новини про ситуацію з роботою або про економічні здобутки.
Афіни, Греція

Артеміс Петру, 34 роки, підприємець

В газеті я шукаю оперативну інформацію про події, а також новини культури.
Мальме, Швеція

Ома Алабсі, 24 роки, перукар

Я зазвичай читаю новини та оголошення.
Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія, Іспанія

Ангела Сантана Маркес, 50 років, доглядає за людьми з психічними розладами та інвалідністю

Я зазвичай не багато читаю, але коли і гортаю газети, то шукаю тільки інформацію, яку вважаю корисною. Мене цікавлять новини про здоровий спосіб життя та про здоров'я взагалі. Я не пропускаю інформацію, яка пов’язана з особистісним ростом, а також історії, які передають людям позитивні речі. Я також читаю заголовки економічних новин, а також статті про ринок праці.
Маркула, Австралія

Енні Брандес, 52 роки, музикант і адміністратор

У газеті я читаю в першу чергу щоденні новини, місцеві новини. Мені подобається бути в курсі того, що відбувається в моєму рідному місті, в моїй країні. Звичайно, читаю також міжнародні й національні новини. Я використовую газети також, коли потрібно щось продати чи купити. Люблю переглядати сторінки з нерухомістю. Іноді трапляються хороші кросворди або судоку. Я зазвичай купую газети по вихідних, це для того, щоб посидіти і розслабитись, витратити годину свого часу на те, щоб щось почитати. Щось цікаве.
Стежте за всесвітнім опитуванням кожного тижня. Кореспонденти Великої Епохи розпитують людей із різних країн світу про їхнє бачення місцевої ситуації та світових тенденцій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...