• Про що мріють люди різних країн світу?

  • Неділя, 6 жовтня 2013 року
В усьому світі люди бажають благополуччя іншим. Такі слова найчастіше чули журналісти Великої Епохи у відповідь на питання: «Якби ви могли загадати бажання, яке збудеться в найближчі 24 години, чого б ви захотіли?»


Сан-Франциско, США


Мішель Лоєр, 39 років, вчитель

Я б хотіла, щоб малозабезпечені студенти могли отримувати якісну освіту.


Лунд, Швеція


Марія Холмберг, 21 років, студентка університету

Я хочу, щоб всі люди на землі одночасно могли б відчути себе щасливими.


Дубай, Об’єднані Арабські Емірати


Гобадаян Саміра, 21 рік, студентка

Я хотіла б, щоб всі уряди, політики й можновладці використовували свою владу для хороших цілей і приділяли більше уваги народу, а не собі.


Сан-Паулу, Бразилія


Феліпе Ялі, 29 років, бізнесмен

Що б я не робив — чи то заробляю гроші, чи витрачаю їх, чогось досягаю, розважаюсь і т.д. — жодне з цих занять не робить мене дійсно щасливим. Зараз я розумію, що любов — це головне. Я хотів би одружитися на жінці мого життя.


Ліма, Перу


Юліана Ліма, 32 роки, продавець

Я попросила би, щоб моя донька змогла отримати хорошу стипендію, хотіла б, щоб вона могла навчатись такій професії, як машинобудування, щоб вона могла забезпечити своє майбутнє. Вища освіта тут, в Перу, дуже дорого коштує; людина з низьким рівнем доходу може навчатись хіба що торгівлі. До державних вишів, які дають освіту безкоштовно, дуже важко вступити — тисячі людей хочуть вступити, а місця є для небагатьох.


Афіни, Греція


Антоніс Каррадакіс, 38 років, майстер та дизайнер

Я б хотів, щоб цивілізовані західні люди не залежали від «крові» третього світу. Я маю на увазі, щоб вони не експлуатували людей та ресурси.


Мельбурн, Австралія


Емі Хоббс, 34 роки, інженер і волонтер Всесвітнього товариства захисту тварин

Я б хотіла, щоб федеральний уряд перестав вивозити на експорт живих тварин з Австралії, і щоб до законів були внесені такі зміни, які б не дозволили такий експорт поновити. В Австралії створені прийнятні засоби обробки, які дозволяють усипити гуманними методами тварин, які призначаються для експорту, і провести необхідну обробку тушок. Таке м’ясо придатне для продажу до Близького Сходу та Індонезії. Це гарантує те, що тварини не будуть страждати під час транспортування від свідомо жорстокого забою та інших варварських дій, яких зазнає багато австралійських тварин.Стежте за всесвітнім опитуванням Великої Епохи кожного тижня. Наші кореспонденти дізнаються у людей з багатьох куточків світу про їхнє ставлення до певних питань.
Підписатися:

Коментарі