• Чи дбаєте ви про біженців? — всесвітнє опитування

  • Неділя, 25 серпня 2013 року

Чи підтримують біженців у різних країнах світу? Жителі цих країн говорять, що в їхніх державах могли б дбати про біженців краще. Це з’ясували журналісти Великої Епохи, коли ставили людям від США до Швеції таке питання:

«Як ви думаєте, чи достатньо ваша країна робить для біженців?»


Брукінгс, Південна Дакота, США

Флоріан Янс, 24 роки, вчитель німецької мови

Ні, мабуть, моя відповідь буде «ні». Тому що США як одна з наймогутніших країн світу, безсумнівно, має великий потенціал. Те ж саме стосується і Європи, не тільки США. Є чимало західних країн, які могли б робити більше для біженців, і, ймовірно, повинні робити більше для того, щоб вийти з кризової ситуації, що затягнулася.
П'ятигорськ, Росія

Світлана Кочеткова, 30 років, біолог

Хоча згідно із законами в нашій країні були створені умови для біженців, я не чула, щоб за останній час до нас приїжджало багато людей. Звичайно, в складні хвилини потрібно допомагати будь-якій людині, незалежно від її громадянства, віросповідання та раси. Головне, щоб сама ця людина цінувала допомогу громадян іншої країни.
Будерім, Австралія

Ян Вудхаус, 59 років, підприємець на пенсії

Ні, у нас про це не турбуються. Багато людей не розуміють, навіщо це робити, вони думають, що благодійність починається вдома, що потрібно дбати про австралійців… Люди голодують, і це дійсно боляче бачити. Я не можу викидати їжу, я завжди намагаюся подавати, допомагати тим, чим можу. Я дійсно вважаю, що ми повинні зробити набагато більше. У списку промислово розвинених західних країн, найсильніших країн світу, ми займаємо останні позиції по кількості коштів, які виділяються на кожного біженця і на допомогу людям за кордоном. Я люблю біженців, я нас є чим допомогти таким людям, що приїхали до Австралії, і ми повинні проявити більше турботи і поваги щодо них.
Лунд, Швеція

Ебба Енхорнінг, 30 років, сфера інформаційних технологій

Це залежить від того, з чим порівнювати. Якщо порівнювати Швецію з деякими країнами, можна сказати, що Швеція робить чимало для біженців, але в порівнянні з іншими країнами, цього недостатньо, тому що світові потреби набагато більші.
Байя, Бразилія

Една Фігейредо, 59 років, соціальний працівник

Ні, тому що країна завжди недостатньо дбає про населення Бразилії, тим більше ніколи не буде піклуватися про біженців!
Стежте за всесвітнім опитуванням щотижня. Кореспонденти Великої Епохи дізнаються у людей з різних країн світу, яким є їхнє бачення місцевої ситуації та світових тенденцій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...