• Демографічна криза чи перенаселення — Всесвітнє опитування

  • Вівторок, 16 липня 2013 року

Якщо задавати одне й те саме питання про демографічну ситуацію в різних куточках світу, то жителі одних країн будуть говорити про те, що людей на планеті забагато і потрібно ввести контроль за народжуваністю, в той час як громадяни інших держав скажуть, що в їхній країні демографічна криза, і потрібно заохочувати людей народжувати дітей.

Репортери Великої Епохи запитували людей від Бразилії до Австралії:

«Якою ви бачите демографічну ситуацію у світі й чи потрібно вашій країні робити щось для її покращення?»


Каліфорнія, США

Рон Де Крістофоро, 60 років, художник

Я не знаю, що уряд США для цього робить, проте вони мають займатись цим, це точно. Зараз дуже багато людей прибуває нелегально сюди, до цього штату. Хто платитиме за медичне забезпечення? Потрібно створювати кращі умови життя в Мексиці, Африці, щоб люди залишались там і не приїжджали сюди. Їм потрібно дати роботу в їхніх рідних країнах.
Голд-Кост, Австралія

Стейсі Ешлі, 41 рік, вчителька

Людей у світі 7 мільярдів, і ми повинні щось робити для того, щоб зберегти ресурси і нашу планету. Звичайно, необхыдно скорочувати демографічний ріст, тому що кількість населення збільшується в геометричній прогресії, це вийшло з-під контролю. Населення подвоюється кожні 40 років, і враховуючи теперішню ситуацію, це лякає. Люди, як і раніше, заводять по 6—7 дітей, але це несправедливо для планети. Напевне, Австралія не так вже і перенаселена, та ми все одно можемо скоротити демографічний ріст. Ми ж можемо сказати «не більше чотирьох дітей». Або двох. Двох достатньо. Чимало людей уважає, що це не наша проблема, проте це не так. Перенаселення — це глобальна проблема.
Естепона, Іспанія

Карлос Перес Моран, 67 років, працює в сфері ІТ

Я думаю, якщо ми будемо краще розпоряджатись природними ресурсами, які надає нам планета, особливо це стосується сфери енергетики та сільського господарства, то проблеми з кількістю населення не буде. Проблема з’являється тоді, коли система контролю та розподілу ресурсів між багатими та бідними працює нестабільно і є несправедливою. Природних багатств достатньо для ще кількох сотень мільйонів людей, і ми маємо проявляти солідарність у справедливому розподіленні ресурсів та проявляти повагу і турботу до Землі.
Лермонтов, Росія

Олена Царапкіна, 29 років, медсестра

Звичайно. Було б краще, якби в нашій країні були створені більш сприятливі умови для виховання дітей. Наприклад, не секрет, що не вистачає місць у дитячих садках. Крім того, матеріальна допомога на дітей має стати вищою. Можливо, тоді ситуація в нашій країні змінитися на краще.
Вільгельміна, Швеція

Томмі Норман, 63 роки, тесля

Я думаю, що всі ми можемо і повинні якось подбати про це. Взяти для прикладу навколишнє середовище — в найближчому майбутньому у нас буде більше біженців через природні катастрофи у світі, і багатьом людям доведеться мігрувати через нестачу чистої води.
Сальвадор, Байя, Бразилія

Хоао Батіста Араужо Вагнер, 64 роки, пенсіонер

У зв’язку зі зростанням населення у світі ми маємо розуміти, що є Творець, який все планує і дає кожному свободу та умови діяти певним чином. Загалом, будь-яка людина на планеті має прийти до розуміння, що має існувати контроль народжуваності, тому що люди в слаборозвинених країнах живуть у жахливих умовах, комусь із них дістаються крихти, а комусь взагалі нічого. Я вважаю, що має бути контроль народжуваності, щоб ми могли запропонувати гідні умови для тих, хто живе на планеті.Стежте за всесвітнім опитуванням щотижня. Репортери Великої Епохи розпитують людей з різних країн світу про те, яким є їхнє бачення місцевої ситуації та глобальних тенденцій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...