П'ятниця, Вер 17, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

38 осіб заарештовано під час боротьби з торгівлею людьми у Великобританії

Вівторок, 20 липня 2021 року

Вивіска біля штаб-квартири Національного агентства по боротьбі зі злочинністю (NCA) в Лондоні, 7 жовтня 2013 р. (Stefan Wermuth/Reuters)

Арешти проводилися в рамках "Національної агенції з боротьби зі злочинами" (NCA) щодо цілого ряду злочинів, які торкаються наркотиків і сексуальної експлуатації дорослих і дітей.

Розслідування проводилися в найрізноманітніших місцях, наприклад лондонському метро і борделі в східній частині Лондона.

Ця кампанія була частиною загальноєвропейської операції, координованої у Великобританії підрозділом NCA з питань сучасного рабства і торгівлі людьми.

В ній брали участь 19 поліцейських відділів з усієї Великобританії та інші організації-партнери, включаючи прикордонну службу, імміграційну службу, британську транспортну поліцію, податкову і митну службу Її Величності, а також департамент праці та пенсій.

За даними NCA, 18 осіб заарештовані за звинуваченням у злочинній експлуатації дітей та продажу наркотиків, 11 — в сексуальної експлуатації.

Решта арештів були здійснені за різні правопорушення, наприклад трудову експлуатацію і торгівлю людьми в цілому.

NCA повідомила, що в результаті низки заходів були виявлені 99 потенційних жертв і розпочато 51 нове розслідування.

Агентство додало, що, хоча діяльність була спрямована на людей, що експлуатують дітей, також були виявлені дорослі потенційні жертви.

Всього виявлено 72 дитини і 27 дорослих.

NCA заявило, що у 2020 році майже 5000 дітей у Великобританії стали жертвами торгівлі людьми та експлуатації.

Під час операції поліцейську присутність було збільшено в лондонському метро і на вокзалах, де жертви торгівлі дітьми були змушені працювати кишеньковими злодіями.

Офіцери також обшукали передбачуваний бордель в східному Лондоні, де кілька жінок були виявлені в жахливих умовах.

«Ця діяльність, яка велася кілька місяців, виявила і захистила жертв торгівлі дітьми та завадила тим, хто їх контролював», — сказав Ліам Харрісон з відділу NCA по боротьбі з сучасним рабством і торгівлею людьми.

«Наша робота за останній тиждень також привела до ряду нових розслідувань, і очікується, що наші результати будуть поліпшуватися в найближчі тижні у міру продовження оперативної діяльності».

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...