ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Японець Сьома Уно зберіг титул чемпіона світу з фігурного катання серед чоловіків (ВІДЕО)

Велика Епоха
Золотий медаліст, японець Сьома Уно позує з медаллю після перемоги в довільній програмі серед чоловіків разом зі срібним призером із Південної Кореї Джунхваном Чха та бронзовим призером Іллею Малініним зі США під час чемпіонату світу з фігурного катання на Saitama Super Arena, Японія, 25 березня 2023 року. (Issei Kato/Reuters)

Сьома Уно зберіг свій титул чемпіона світу з фігурного катання серед чоловіків, виконавши довільну програму на домашньому льоду в суботу.

Після травми щиколотки, отриманої цього тижня, Уно був не в найкращій формі, але зміг чотири рази чисто виконати четверний аксель у довільній програмі «Air on the G String»/»Mea tormenta, properate», заробивши 196,51 бала і набравши в сумі 301,14 бала.

«Сьогоднішній виступ був далекий від ідеального, але я зробив усе, що міг зробити в цей момент, і це зажадало від мене всього, що в мене було», — сказав 25-річний бронзовий призер Олімпійських ігор Уно після того, як став першим японцем, який зберіг титул чемпіона світу.

Чха Джунхван, 21 рік, став першим південнокорейцем, який виборов світову медаль, показавши особисті рекорди 196,39 і 296,03 бала і завоювавши срібло.

18-річний Малінін уперше на чемпіонаті світу виконав четверний аксель, але через помилки в п'яти інших спробах він посів третє місце з результатом 288,44 бала.

Перемогою Уно завершився золотий тиждень для Японії, після того, як Каорі Сакамото зберегла свій жіночий титул, а Ріку Міура і Рюїті Кіхара завоювали перше золото в парному катанні.