ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США та Японія уклали угоду про розробку ракети, що здатна перехоплювати гіперзвукову зброю в польоті (ВІДЕО)

Велика Епоха

Пентагон повідомив, що завершує роботу над угодою з Японією щодо створення нової ракети, здатної перехоплювати гіперзвукову зброю.

Нова зброя називається GPI. Вона призначена для знищення гіперзвукових ракет під час польоту. Фінансування та терміни проєкту наразі не визначено. Про це заявив Мартін Майнерс – представник Пентагону.

У 2021 році стало відомо, що Пекін випробував гіперзвукову ракету з ядерною боєголовкою. Це стривожило Вашингтон, бо вона здатна завдати удару по США. Ба більше, американським системам ППО буде важко виявити або знищити її після запуску.

Про плани США та Японії разом розробити нову зброю стало відомо минулої п'ятниці, коли президент Байден прийняв лідерів Японії та Південної Кореї. У пресрелізі не йшлося про Китай. Але в ньому наголошувалося, що розроблення зброї – це гостра потреба, яка допоможе вирішити проблеми в Індо-Тихоокеанському регіоні.

США залучили до участі у проєкті кількох постачальників озброєнь, зокрема Raytheon, Lockheed Martin та Northrop Grumman. Раніше компанія Raytheon заявляла, що дистанціюватися від Китаю неможливо, оскільки там кілька тисяч постачальників.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube