ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шотландія: парижанин побив світовий рекорд з банджі-джампінгу, стрибнувши з мосту 765 разів за 24 години

Велика Епоха
Банджі-джампінг. (Pixabay wfff)

Француз Франсуа-Марі Дібон у середу побив світовий рекорд з банджі-джампінгу, стрибнувши з мосту в Шотландії 765 разів за 24 години.

Він із Парижа і живе у Швеції. 44-річний Франсуа-Марі Дібон побив попередній рекорд, встановлений у травні 2017 року новозеландцем, який стрибнув 430 разів за один день.

Француз почав свій виклик у вівторок з платформи у селі Пітлохрі у Шотландському нагір'ї. За дванадцяту годину він уже побив рекорд. Після 50-хвилинного відпочинку він продовжив стрибати до ранку середи, пише The Guardian.

«Мені здається, що мій мозок все ще думає, що я стрибаю», — сказав він. «Я ще не відчуваю втоми... Я відчуваю хвилювання від того, що побив цей рекорд разом з усією командою», — сказав він британській газеті.

Перед тим, як зважитися на стрибок у вівторок, Дібон сказав агентству PA, що він «щасливий і перебуває в моменті». Потім він робив один стрибок за іншим, попри зливу, майже без перерв і майже без їжі.

Після кожного 40-метрового занурення в шотландську ущелину француз повертався на платформу до своєї команди і стрибав знову. У середньому він робив один стрибок через кожні 113 секунд.

Встановлення рекорду з банджі-джампінгу для Франсуа-Марі Дібона, котрий ще кілька років тому боявся висоти, стало великим досягненням. Щоб побити попередній рекорд, француз тренувався кілька місяців.

«Це не просто екстремальний індивідуальний вид спорту, це колективний вид спорту на витривалість», — сказав він, похваливши роботу п'ятнадцяти шотландських асистентів.

Суддя Книги рекордів Гіннеса Джоан Брент назвала цей рекорд таким, що «надихає».