ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кадиров звільнив ув'язнених та відправив їх воювати в Україну. Включаючи ґвалтівників та злодіїв

Велика Епоха
Глава Чечні Рамзан Кадиров. (DMITRY KOSTYUKOV/AFP/Getty Images)

Солдати, взяті прямо з чеченських в'язниць, були відправлені на війну в Україну як добровольці в обмін на помилування до кінця терміну. Ув'язнені, відправлені Кадировим воювати проти українців, були засуджені до тюремних строків за цілу низку злочинів — від обману до нападу за обтяжливих обставин та зґвалтування.

Журналісти розслідувального видання "Московський Телеграф" проаналізували списки добровольців, відправлених Кадировим в Україну, оприлюднені Службою розвідки України, та порівняли їх із судовими рішеннями в Російській Федерації. Вони виявили, що понад 100 "добровольців" повинні були перебувати в російських в'язницях, де вони мали провести деякий час за ґратами, причому деякі з них — за особливо тяжкі злочини, повідомляє digi24.ro.

З 953 "добровольців" у списках, опублікованих Службою розвідки України (СБУ), не менше 101 мають кримінальне минуле. Диктатор у Грозному похвалився, що відправив до України 1000 солдатів.

За багатьма звірствами на Київщині стоять чеченські військовослужбовці. Це стало відомо, після того, як кілька тих, хто вижив, повідомили про їхню нелюдську поведінку.