ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чоловік Ненсі Пелосі тимчасово заарештований

Велика Епоха
Ненсі Пелосі, спікер Палати представників США. (Кевін Дітч/Getty Images)

Чоловік спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі був тимчасово заарештований за керування напідпитку. Про це повідомили кілька американських ЗМІ. Пол Пелосі був випущений під заставу після кількох годин перебування під вартою.

Пол Пелосі був зупинений поліцією в штаті Каліфорнія в неділю ввечері у стані алкогольного сп'яніння, в один голос повідомили кілька американських ЗМІ. Це також випливає зі списку нещодавніх арештів місцевої поліції округу Напа. 82-річного чоловіка заарештували незадовго до півночі і за кілька годин відпустили під заставу.

Новинний сайт The Hill процитував слова представника Ненсі Пелосі про те, що вона не коментуватиме «приватне питання». Тоді демократ не перебувала у Каліфорнії, а знаходилась на східному узбережжі США.

Ненсі та Пол Пелосі одружені вже майже 60 років. Вони мають п'ятеро спільних дітей. Пол Пелосі – багатий бізнесмен. Ненсі Пелосі, своєю чергою, одна з найвпливовіших політиків у країні: будучи спікером Палати представників, вона нині займає третю за значущістю посаду після президента США Джо Байдена та його заступника Камали Харріс.