ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У столиці Мексики закриється табір для українських біженців

Велика Епоха
Український біженець стоїть біля двоярусних ліжок у спортивному комплексі імені Беніто Хуареса у Тіхуані, Мексика, 27 квітня 2022 року. (John Fredricks/The Epoch Times)

Організатори табору для українських біженців, які переїхали до Мексики, заявили у вівторок, що незабаром закриють його і не рекомендують українцям, які все ще перебувають у Європі, їхати до Мексики, щоб потрапити до Сполучених Штатів.

Близько 1000 українців пройшли через табір протягом місяця, доки його було відкрито у східній частині Мехіко. Наразі залишилося лише близько 120 осіб, і 98 відсотків з них уже знайшли спонсорів у США та розраховують незабаром вирушити туди, сказав Влад Федоришин, директор неурядової організації "Єдина Україна", яка співпрацювала з мексиканським урядом у створенні табору.

Анастасія Поло, прессекретар "Єдиної України", сказала, що українці, які все ще перебувають у Європі, мають зареєструватися у програмі уряду США та не витрачати гроші та сили на поїздку до Мексики. До створення табору в Мехіко українці їздили до Тіхуани на американо-мексиканському кордоні.

"Ми просимо людей з Європи, українців, пройти через програму з Європи, не приїжджати до Мексики, бо це набагато дорожче для них, це багато переїздів", — сказала Поло. Табір закриється до 1 червня, але українці, які залишилися в Мексиці, продовжуватимуть отримувати підтримку.

За матеріалами The Epoch Times USA