ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Британські педофіли можуть отримати довічне ув'язнення за планування зґвалтування «вигаданих дітей»

Велика Епоха
Недатована фотографія молодого ув'язненого, що виглядає з-за ґрат невідомої в'язниці. (Peter Macdiarmid/Getty Images)

Суди Англії та Уельсу отримають право засуджувати педофілів до довічного ув'язнення за планування зґвалтування немовлят, у тому числі в тих випадках, коли вони були виявлені під час розслідування, а дитини насправді не існувало.

Нові рекомендації Ради щодо винесення вироків дозволять суддям призначати довічне ув'язнення особам, які вступили в змову з метою зґвалтування дитини віком до 12 років.

В останні роки поліція та приватні месники, так звані мисливці за педофілами, проводили операції, під час яких вони видавали себе за неповнолітніх хлопчиків або дівчаток в Інтернеті та дозволяли чоловікам віртуально залицятися за собою, часто розставляючи пастки після організації реальної зустрічі.

Згідно з новими правилами, чоловікам, які провокують або підбурюють дитину до сексуального насильства, навіть якщо цієї дії не відбувається або дитини не існує, загрожує максимальне покарання до 14 років.

Член Ради з вироку суддя Роза Дін у своїй заяві сказала: «Опубліковане сьогодні керівництво з вироку вносить велику ясність у те, як судам слід чинити у випадках організації або сприяння скоєнню сексуальних злочинів щодо дітей, навіть у тих випадках, коли дитини насправді немає чи сексуальні дії не мали місця».

«Судді та мирові судді будуть виносити вироки, що показують передбачувану шкоду дитині, навіть якщо ця шкода зрештою не була завдана, щоб захистити дітей від людей, які планують вчинити сексуальне насильство», — сказала вона в інтерв'ю The Telegraph.

У липні буде випущено окреме керівництво щодо сексуальних стосунків із дітьми, при цьому правопорушникам загрожує до двох років ув'язнення.

Нинішні керівні принципи щодо сексуальних злочинів, датовані 2013 роком, були витлумачені деякими суддями як такі, що передбачають пом'якшення вироку у випадках, коли діти, які розглядаються, були вигаданими, навіть якщо злочинець не знав про це.

У керівництві також наголошується, щодо жертв за кордоном слід ставитись так само, як і до жертв в Англії та Уельсі.

Останнім часом сталася низка випадків, коли педофіли з Великобританії, які часто діють у DarkNet («Прихована мережа»), підбурювали дорослих у таких країнах, як Філіппіни, Камбоджа та Шрі-Ланка, до насильства над дітьми в Інтернеті.

Минулого року 60-річний Брайан Кернс із Вашингтона, неподалік Ньюкасла, був ув'язнений на 13 років за те, що платив посередникам на Філіппінах за вчинення «розпусних» дій щодо маленьких дівчаток, за якими він спостерігав через вебкамеру.

У 2016 році 32-річний Лі Робертс із Північного Уельсу був засуджений до шести років ув'язнення за те, що говорив філіппінським хлопчикам у віці 11 років, що їм робити у вкрай сексуалізованих онлайн-чатах, і знімав їхні статеві акти з дорослими чоловіками.

За матеріалами The Epoch Times USA