ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кадиров оголосив про проведення курсів зі "знищення нацистів та чортів" серед українців: "Сотні, тисячі російських патріотів йдуть на штурм"

Велика Епоха
Глава Чечні Рамзан Кадиров (Sasha Mordovets/Getty Images)

Глава Чечні Рамзан Кадиров у своєму повідомленні в Telegram стверджує, що сотні, якщо не тисячі, російських патріотів приїжджають до Чечні, щоб пройти навчання у спеціальному університеті російських патріотів.

Текст Кадирова з'явився в той час, коли Росія має серйозні проблеми з пошуком нових людей для відправлення на фронт, тому сценарій "патріотів", що стікаються до школи, щоб навчитися вбивати "нацистів", досить сміховинний.

Пост Кадирова:

"Друзі! Російський університет спецназу, що знаходиться в Гудермесі, у зв'язку з проведенням спеціальної військової операції на території Донбасу та України, став справжнім місцем паломництва для багатьох російських патріотів. Щодня до Чеченської Республіки на курси підвищення кваліфікації прибувають сотні, якщо не тисячі, захисників нашої Батьківщини, які за покликом серця та душі готові очистити Донбас та Україну від бандерівської хунти, нацистів та чортів.

Сертифіковані інструктори працюють із кожним добровольцем, передаючи йому свої знання основ тактичної стрільби та фізичної підготовки загалом. Бійці з різних регіонів Росії налаштовані дуже рішуче. За час навчання, за дуже короткий час вони потоваришували і стали однією великою родиною, в якій немає жодної різниці, хто це, якої національності чи віросповідання. У них одна спільна мета — позбавити Донбас та Україну фашизму, не допустити поширення цього зла. Нехай посіпаки, нацисти та бандерівські чорти знають, що Росія — велика держава, яка змусить відповісти будь-якого ворога. Правда на нашому боці, а значить, ми на правильному шляху!", — написав Кадиров у Telegram.

Нагадаємо, що російські законодавці підвищили призовний вік, щоб можна було відправляти на фронт навіть бабусь і дідусів, за відсутності бажаючих іти в солдати. Нещодавно російський суд підтримав звільнення 115 національних гвардійців після відмови взяти участь у військовій операції Москви в Україні. Крім того, почастішали напади з пляшками із запалювальною сумішшю на призовні пункти.

===

Новини по темі: