ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шестеро дітей і двоє дорослих опинилися в пастці після обриву канатної дороги в Пакистані (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У Пакистані тривають термінові рятувальні роботи з порятунку шістьох дітей і двох дорослих, які опинилися в пастці в канатній дорозі, що зависла на висоті 274 метри над гірським регіоном на північному заході країни.

Сили пакистанської Групи спеціальних служб врятували чотирьох дітей, які перебували в пастці в канатній дорозі щонайменше 10 годин. Це вже четверо врятованих.

Це означає, що двоє дітей разом з двома дорослими залишаються в пастці. Однак, як повідомило військове джерело, Група спеціальних служб Пакистану зупинила рятувальну операцію через настання ночі.

За словами Танвіра Ур Рехмана, заступника комісара району Баттаграм, рятувальники відправили їжу дітям і двом вчителям, які незадовго до заходу сонця опинилися в пастці на крісельній канатній дорозі.

П'ять гелікоптерів знаходяться в режимі очікування, щоб допомогти в порятунку, сказав Ур Рехман.

У вівторок канатна дорога зробила кілька рейсів, перш ніж трос обірвався, сказав Ур Рехман, додавши, що інцидент стався о 8:30 ранку за місцевим часом.

Раніше представник місцевої влади повідомив, що вісім дітей опинилися в пастці разом з дорослими на висоті 365 метрів.

За словами представника рятувальної служби Білала Ахмада Файзі, канатна дорога з'єднує дві громади в регіоні і працює на двох тросах, один з яких обірвався.

Виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Пакистану Анвар-уль-Хак Какар наказав негайно закрити всі "напівзруйновані і неякісні канатні дороги", йдеться в заяві його офісу.

Багато дітей, які живуть у віддалених і гірських районах провінції Хайбер-Пахтунхва, покладаються на канатні дороги, щоб дістатися до школи і назад. Деякі з них не мають регулярного технічного обслуговування і можуть бути ризикованим засобом пересування.