ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сенатор США відкрито закликає росіян розправитися з Путіним: Ви зробите своїй країні велику послугу

Велика Епоха
Сенатор США Ліндсі Грем. (Facebook - Lindsey Graham)

Сенатор США Ліндсі Грем із Південної Кароліни написав у четвер у своєму Твіттері, що єдиним способом зупинити загарбницьку війну Росії в Україні — це «ліквідувати» Володимира Путіна.

Якщо не хочете прожити залишок свого життя «в темряві» і «в крайніх злиднях», вам слід зробити крок уперед, передав Ліндсі росіянам.

«Чи є у Росії один Брут? Чи є в російській армії успішніший полковник Штауффенберг? Єдиний спосіб покінчити з війною, щоб хтось у Росії усунув цього хлопця. Ви надасте своїй країні та світу велику послугу.

Єдиний народ, який може вирішити цю проблему, — це російський народ. Легко сказати важко зробити. Якщо ви не хочете все життя жити в пітьмі, бути ізольованим від решти світу в крайніх злиднях і жити в темряві, ви повинні зробити крок вперед», — написав Ліндсі Грем у Твіттері.

Нагадуємо, що це не перший випадок, коли з початку російського вторгнення в Україну в публічному просторі з'являються повідомлення з вимогою фізичного усунення Володимира Путіна, в деяких випадках навіть винагорода за це пропонується.

Російський бізнесмен Олексій Конанихін оголосив у повідомленні, яке розміщено в соціальній мережі, що пропонує російським офіцерам винагороду в розмірі 1 000 000 доларів за арешт президента Володимира Путіна за вторгнення в Україну. Бізнесмен стверджує, що Путін не є справжнім президентом Росії, звинувачуючи його в тому, що він прийшов до влади за допомогою вбивства своїх опонентів.

За матеріалами Epoch Times România