ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Путін віджартувався на глузування лідерів G7 щодо голого торсу

Велика Епоха
Путін (Скриншот)

Президент Росії Путін уїдливо відповів лідерам країн "Великої сімки" після того, як вони висміяли його за те, що він зображає із себе крутого чоловіка, позуючи на фотографіях без сорочки у різних позах.

Невдоволений тим, що став об'єктом глузувань, Путін у середу з сарказмом заявив, що це було б "огидне" видовище, якби лідери Групи семи (G7) найпромисловіших країн світу ходили без сорочок, як іронічно запропонував Борис Джонсон на останньому саміті G7.

У неділю Джонсон пожартував перед камерами з приводу схильності Путіна фотографуватися без сорочки, запитавши, сидячи за столом із лідерами G7, чи повинні вони продовжувати носити піджаки або показати "груди".

"Я не знаю, як вони хотіли роздягнутися, від пояса вгору чи вниз, але видовище в будь-якому разі було б огидним, на мій погляд", — відповів Путін журналістам під час візиту до Туркменістану. Додавши, що порадив би лідерам G7 менше пити та більше займатися спортом, щоб досягти стану гармонії душі та тіла, повідомляє російське державне інформаційне агентство ТАРС.

===

Новини по темі: