ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міністерство закордонних справ Великої Британії розслідує повідомлення про взяття в полон британця російськими військовими

Велика Епоха
Міністерство закордонних справ Великої Британії розслідує повідомлення про можливе затримання британця Росією. (PA)

Міністерство закордонних справ Великобританії почало розслідування повідомлення про те, що громадянина їхньої країни було взято в полон російськими військовими після того, як з'явився відеозапис, на якому видно, як допитують людину в камуфляжному одязі.

На відео, яке, як повідомляється, було показано на російському телебаченні, чоловік представився як Ендрю Хілл. Він розмовляє з англійським акцентом, рука в нього була перев'язана, на голові пов'язка, на руці видно кров.

Неперевірене відео було розповсюджене в Інтернеті.

Управління у справах іноземців, співдружності та розвитку (FCDO) проводить розслідування повідомлень, а також надає підтримку членам сім'ї.

FCDO засуджує експлуатацію військовополонених у політичних цілях та закликає до гуманного поводження з кожним затриманим відповідно до вимог міжнародного гуманітарного права.

Двох інших британців, які, як стверджується, працювали в Україні волонтерами гуманітарної допомоги, також було затримано російськими військовими.

Некомерційна організація Presidium Network повідомила, що Пол Урей та Ділан Хілі були схоплені рано-вранці в понеділок на контрольно-пропускному пункті на південь від міста Запоріжжя.

Урей, 1977 року народження, уродженець Манчестера, та Хілі, який народився у 2000 році і є уродженцем Кембріджширу, вирушили в Україну за власним бажанням, повідомили в організації.

Вони не працювали в організації Presidium Network, яка допомагає доставляти гумдопомогу до Києва.

Організація повідомила, що волонтери їхали в машині, евакуюючи жінку та двох дітей, після чого вони зникли безвісти.

У Presidium Network заявили, що стурбовані тим, що російські збройні сили можуть вважати цих двох чоловіків британськими шпигунами.

Міністерство закордонних справ Великої Британії заявило, що терміново шукає додаткову інформацію після повідомлень про затримання британських громадян в Україні.

За матеріалами The Epoch Times USA