Середа, Лип 6, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Мей Маск побоюється за долю сина

Субота, 21 травня 2022 року
Мей Маск з генеральним директором SpaceX Ілон Маском — архів, 2017 (Pascal Le Segretain / Getty Images)

Після того, як пропозиція Ілона Маска про придбання платформи Twitter за 44 мільярди доларів була призупинена через розбіжності щодо кількості фальшивих акаунтів на платформі, мати мільярдера каже, що турбується про безпеку свого сина.

"Так, коли я бачу всі ці злі коментарі в Twitter, я дійсно турбуюся за нього", — сказала Мей Маск в інтерв'ю "CBS Mornings" 19 травня, коли ведуча Гейл Кінг запитала її, чи турбується вона про безпеку Ілона.

Коментарі 74-річної зірки Sports Illustrated повторюють тему, порушену в її повідомленні у Twitter на початку цього місяця у відповідь на твіт генерального директора Tesla від 8 травня про смерть за "загадкових обставин".

"Не смішно", — відповіла стурбована мати Ілона Маска, на що син відповів: "Вибачте! Я зроблю все можливе, щоб залишитися живим".

Обмін думками між матір'ю та сином 8 травня стався після того, як Дмитро Рогозін, голова російської космічної агенції "Роскосмос", звинуватив генерального директора SpaceX у "причетності до забезпечення військовим зв'язком фашистських сил в Україні".

"І за це, Ілон, ти відповідатимеш як доросла людина — незалежно від того, скільки ти прикидатимешся дурником", — написав Рогозін.

Крім того, що Ілон відіграє важливу роль у протидії російським військам, які вторглися в Україну, 50-річний генеральний директор також кинув виклик економічній політиці Білого дому на технологічній конференції, назвавши Демократичну партію США партією "поділу та ненависті" у повідомленні у Twitter 18 травня.

"Мати завжди турбується про своїх дітей, а в мене їх троє, — сказала мати генерального директора, — але [Ілон] — єдиний, про кого я турбуюсь".