ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чоловік, який убив 11 осіб у Канаді, помер від передозування після затримання поліцією (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Чоловік, який убив 11 осіб і поранив ще 17, помер від передозування кокаїну після того, як був узятий під варту поліцією, повідомив патологоанатом у вівторок на коронерському дізнанні в Канаді.

32-річний Майлз Сандерсон кілька днів перебував у бігах у провінції Саскачеван, коли поліція упіймала його 7 вересня 2022 року. Під час арешту в нього почалися проблеми зі здоров'ям, і його оголосили мертвим у лікарні.

"Там було дуже багато кокаїну", — сказав судовий патологоанатом доктор Шон Ледхем, описуючи кількість наркотику, знайденого в тілі Сандерсона.

На відеозаписі з камери приладів Королівської канадської кінної поліції, показаному на дізнанні, видно, як Сандерсона заарештували після швидкісної погоні. У нього почалися судоми, і йому ввели налоксон — препарат, який використовується для зняття наслідків передозування опіоїдів.

За три дні до того, як його схопили, Сандерсон ходив від хати до хати в племені Джеймс Сміт Крі і в сусідньому селі Велдон, вибиваючи двері і нападаючи на людей.

Різанина викликала питання про те, чому Сандерсон — колишній ув'язнений, який має 59 судимостей і довгу історію насильства, — взагалі опинився на вулиці.

Раніше у вівторок присяжні чули, як під час арешту Сандерсон запитував у поліцейських, скількох він убив. "Скільки трупів я отримав?" — каже він на відео з приладової панелі.

Сержант Кен Кейн, детектив із поліції Саскатуна, описав відео для присяжних, сказавши, що Сандерсон був шокований тим, що "ніхто навіть не вистрілив у мене". "Ви повинні були застрелити мене", — неодноразово говорить Сандерсон офіцерам на відео.

На дізнанні раніше слухали, як Сандерсону вдалося ховатися протягом трьох днів і семи годин після вбивств. Дзвінок, що надійшов у поліцію від жінки, яка повідомила, що Сандерсон проник у її будинок і викрав її вантажівку, поклав початок пошукам по всьому району.

Минулого місяця було проведено окреме розслідування масових убивств, під час якого було вивчено кожне з них.

Дізнання за фактом смерті Сандерсона, яке має відбутися через тиждень у Саскатуні, потрібне відповідно до законодавства, оскільки він помер під вартою в поліції. Воно має встановити, коли і де помер Сандерсон, а також причину його смерті.