ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Американський військовик попереджає про китайські операції стеження (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Нові витоки документів розкривають масштаби китайського державного стеження. Китайський режим може використати вкрадену інформацію у своїх інтересах.

Дон Ма поговорив з генерал-майором у відставці Робертом Сполдінгом, щоб дізнатися подробиці. У минулому Сполдінг обіймав посаду старшого директора зі стратегічного планування в Раді національної безпеки Білого дому.

«Я не здивований, що китайська комуністична партія використовує такі методи, для нападок на вільний світ. Їхній головний ворог – Сполучені Штати. І вони мають величезні ресурси: у них багато людей і багато грошей. І велика частина бюджету йде на армію. Але замість того, щоб витрачати ресурси, вони використовують технології, такі як ця, операції, подібні до цієї, щоби підірвати Сполучені Штати зсередини. А ми не дуже вміємо захищатися. І ми насправді не надаємо особливого значення цим методам, а надаємо перевагу більш фізичним, таким як винищувачі та авіаносці. Тож це просто інший погляд на світ. І я думаю, що китайська компартія, відверто кажучи, робить свою роботу краще», сказав генерал-майор у відставці.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube