ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китаєм прокотилася хвиля раптових смертей (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Дедалі більше повідомлень про раптові смерті надходить від жителів Китаю. Але причина такої хвилі поки що не зрозуміла.

Наші репортери поговорили з кількома китайськими громадянами, які живуть у різних частинах країни, щоб отримати інформацію з перших рук. Задля безпеки, ми змінили їхні голоси.

Насамперед подивімося на китайську провінцію Цзянсу. Згідно з офіційним звітом за минулий рік, Цзянсу посідає п'яте місце серед найгустонаселеніших провінцій Китаю.

Один житель Цзянсу розповів, що багато людей там підхопили інфекційне захворювання, яке супроводжується високою температурою та кашлем. У нього теж були такі симптоми. Але який це вірус він визначити не зміг. Інший місцевий житель уважає, що це коронавірус.

Ще більше занепокоєння викликає зростання кількості смертей серед людей, які заразилися цією хворобою.

Водночас хвороба, схоже, вражає всі вікові групи.

Така сама ситуація і в Цзянсу. У північній провінції Хейлунцзян один із жителів сказав, що багато його знайомих відчувають слабкість і часто хворіють. Дехто помер.

Деякі китайці вважають, що державним ЗМІ більше не можна довіряти, бо вони не повідомляють про смерті.

Згідно з розповідями очевидців, за останні роки реальна кількість загиблих від пандемії набагато перевищила цифри, які публікує китайська влада.

З іншого боку, народжуваність у Китаї також падає. Економічна нестабільність та високі витрати на виховання дітей змушують усе більше китайських жінок переглядати своє рішення стати матір'ю.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube