ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Алжир запроваджує санітарний контроль через клопів у Франції

Велика Епоха
(Justin Sullivan/Getty Images)

Алжир оголосив про введення "профілактичних заходів" щодо запобігання поширенню клопів після того, як почастішали випадки їхньої появи у Франції, де проживає численна алжирська діаспора.

У прес-релізі, опублікованому в четвер і розтиражованому ЗМІ в п'ятницю, Міністерство охорони здоров'я Алжиру оголосило про "активізацію системи санітарної пильності шляхом публікації записки, що містить низку профілактичних заходів". Вони "мають бути вжиті, щоб уникнути розвитку епідемії, пов'язаної зі шкідливими комахами, такими як клопи".

Ці заходи включають "санітарний контроль на літаках, суднах і наземному транспорті, дезінфекцію в разі виявлення ризиків співробітниками прикордонних центрів санітарного контролю, а також посилений епідеміологічний моніторинг".

За даними того ж джерела, "аеропорти, порти і наземні об'єкти регулярно очищатимуться і дезінфікуватимуться, а багаж і вантажі, в яких можуть міститися небезпечні комахи, перевірятимуться і дезінфікуватимуться".

Щодня десятки літаків із французьких аеропортів приземляються в Алжирі, який також пов'язаний із Францією поромною переправою.

Ось уже декілька днів клопи викликають паніку у Франції. За словами прес-секретаря Олів'є Верена, уряд призначив міжвідомчу нараду з цього питання, бажаючи "відреагувати на законне занепокоєння французького народу".

Ці комахи, що харчуються людською кров'ю, зникли з повсякденного життя в 1950-х роках, але близько тридцяти років тому знову з'явилися в розвинених країнах, завдяки більш кочовому способу життя, споживчим тенденціям на користь уживаних товарів і зростаючій стійкості до інсектицидів.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr