Понеділок, Січ 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дідусь, який щодня мордує себе вправами з гирею. Він стогне, крекче під час занять, викликаючи подив у своїх сусідів

П'ятниця, 8 січня 2021 року

Двохвилинний рекламний ролик під назвою «Бережіть себе» став вірусним, набравши понад 15 млн переглядів. Він зворушив глядачів, змусивши деяких витирати сльози, пише видання The Sun.

Відео зняла компанія Jung von Matt/SAGA для німецького фармацевтичного бренду DocMorris.

Головним героєм ролика став дідусь, який щодня мордує себе вправами з гирею. Він стогне, крекче під час занять, викликаючи подив у своїх сусідів, які вважають, що старий остаточно збожеволів.

І ніхто не підозрює, яку мету переслідує дідусь. А мотивація у нього досить серйозна: він весь час дивиться на таємничу фотографію, яка стимулює його щодня виконувати вправи.

І тільки фінал розкриває таємницю і змушує глядачів дістати хусточки.

На Різдво дідусь приїхав до своєї родини, в руках він тримав подарунок для головної людини його життя — маленької онучки. Дівчинка відкриває коробку і бачить ... Ні, ми не можемо вам про це розповісти, краще подивіться самі!

Реклама німецької аптечної компанії Doc Morris стала вірусною в інтернеті, а глядачі повідомили, що вона «розбила їм серця».

«Спочатку я думав, що герой намагається заради таємничої коханої. Але виявилося, що він стільки готувався, щоб на кілька секунд ощасливити онучку.

Але в кінці дідусь зумів подарувати їй спогади про Різдво на все життя», — прокоментував один з глядачів.

Багато користувачів соцмереж назвали ролик «кращою новорічною рекламою у світі». Байдужим вона нікого не залишила.

«Діти — сильна мотивація. Але онуки мотивують ще сильніше».

«Дуже зворушливо. Не думайте, що люди похилого віку зійшли з розуму, вони часто роблять щось просто заради любові. Вам повага, честь і подяка».

«Це така красива і зворушлива реклама! Дуже надихає. І так, я плакав кожен раз, коли дивився її».

«Вітаю з цим чудовим відео. Ніколи не пізно почати піклуватися про себе і про те, що дійсно важливо. Таке важливе посилання!»

Comments   

загрузка...