• Роуен Аткінсон — секретний агент і колекціонер автомобілів

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 12 жовтня 2011 року
Англієць Роуен Аткінсон — секретний агент у кіно і пристрасний колекціонер спортивних автомобілів у житті. Касові збори стильної пародії сучасного кіно про шпигунство «Агент Джонні Інгліш: Перезавантаження» з його участю у головній ролі зібрали цього року в США сто шістдесят мільйонів доларів.

Роуен Аткінсон

На думку одного з найпопулярніших сайтів США buzzmagazine, такий успіх Агента в тому, що він став родинним фільмом. Режисерові цієї відеороботи Оліверу Паркеру вдалося зняти кінострічку, яку із задоволенням дивляться як дорослі, так і діти.

Олівер Паркер зізнався, що улюбленою сценою фільму була сцена в Казино Рояль — пародія на погоню у стилі кіно про секретного агента Джеймса Бонда. «Коли я дивився цей епізод, то думав: "Чому б тобі просто не користуватися ліфтом ?!"», — сміявся творець Агента.

Як розповів Олівер Паркер в одному зі своїх інтерв'ю, коли знімали сцени неподалік від лондонської резиденції британських монархів — Букінгемського палацу, то сама королева спостерігала за знімальним процесом.

Зйомки проходили в центральному Лондоні, а також у Гонконзі.

Кінострічку прикрашають шикарні автомобілі, які були задіяні під час зйомок. Таким красенем був і залізний напарник Джоні Інгліша — Роллс Ройс, оснащений найостаннішими технічними новинками.

Варто визнати, що Роуен Аткінсон як у кіно, так і в житті не байдужий до спортивних автомобілів. У актора зібралася вже ціла колекція. Серед його «трофеїв» такі красуні, як Aston Martin DB7 Vantage, Aston Martin V8 Zagato, Honda Civic Hybrid, Honda NSX, а також McLaren F1, на якій Аткінсон двічі потрапляв у серйозні аварії. Актор також має права на водіння вантажних автомобілів і автопоїздів.

Син фермера Роуен Аткінсон почав свою акторську кар'єру в 1978 році, коли став зніматися у радіо-шоу «The Atkinson People». Але смак справжньої слави актор комедійних ролей відчув у 1990 році, коли знявся в серіалі «Містер Бін». Тоді кожна серія цього фільму збирала у своїх кіноекранів близько 20 мільйонів чоловік.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...