• Помер актор, що зіграв «Смуглянку» у фільмі «В бій ідуть одні «старики»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 20 липня 2011 року
 
У ніч з 18 на 19 липня помер 57-річний Сергій Подгорний, який зіграв роль «Смуглянки» в кінофільмі «В бій ідуть одні «старики». Близькі родичі актора розповіли про його останні роки життя.

Актор Сергій Підгорний помер в реанімаційному відділенні Ірпінської лікарні Київської області через гостру серцеву недостатность. Похорони відбудуться 21 липня в Бучі. Актор побажав бути похованим поруч з батьком і братом Володимиром, розповіла друга дружина «Смуглянки» Людмила газеті «Сегодня»
 
«У мене ще два дні тому сильно щеміло серце. Сергій пішов на пошту за пенсією, але додому вже не повернувся. Односельці знайшли його біля заводу і викликали швидку. До тями він так і не приходив ... Сергій дуже страждав від своєї незатребуваності і неповноцінності – в 2008 році він потрапив під потяг і «заробив» інвалідність. Бідність і хвороба його дуже підкосили, і він був не в змозі допомагати матеріально родині. Він любив свою Сашу, але ображався на неї, коли вона говорила йому: «Тату, на кого ти схожий? Забирайся!»Востаннє ми бачилися з ним місяць тому, і я по його очах зрозуміла, що може щось трапитися», – сказала Людмила.

Жив актор разом з 85-річною матір'ю Раїсою Феодосьевной в м. Бучі, в старенькій хаті за зеленим парканом. У Сергія залишилися двоє дітей: від першого шлюбу – син Володимир (живе в Адлері, служить моряком) і від другого – дочка Олександра, яка живе в Києві з матір'ю і навчається на економіста. 
 
Родичі Сергія Подгорного сказали, щоб заробити собі на життя, він займався теслярством і ремонтами: працював у столярній майстерні і ремонтував будинки односельцям. Навіть гроби доводилося робити. Потім і це закинув. Став випивати, запустив себе. Він казав, що саме «В бій ідуть одні «старики» підсадили його на чарку. «До зйомок я не пив, але там все випивали ... Не буду ж я білою вороною» – казав він. Хоча останнім часом, зі слів продавців місцевого магазину і дочки Саші, він не часто випивав.
 
Нечастих гостей зустрічав біля будинку на лавочці: у стоптаних туфлях без шнурків, та у піджаку, що пахне сигаретами, та ще й сам з перегаром. Слідкувати за собою не збирався: «Це треба бігти в магазин, а я ледве ходжу – на зйомках заробив хребетну грижу, впавши з коня». 
 
Із сусідами актор також не сильно спілкувався через їх постійни насмішки, навіть столярство закинув: «Я працюю, а вони сміються, «Смуглянку»згадують. Терпів-терпів, а потім врізав шутнічку і звільнився». 
 
Нагадаємо, в лютому 2011 в Москві помер знаменитий льотчик-герой колишнього СРСР Віталій Попков. Саме його образ був покладений в основу ролі «Маестро» фільму «В бій ідуть одни «старики», яку зіграв актор Леонід Биков.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...