• Фільм «Темні початки: Золотий компас» - відправить нас до паралельного світу

  • Неділя, 18 листопада 2007 року

У грудні 2007 в кінотеатрах пройде показ фантастично-пригодницької стрічки "Темні початки: Золотий компас". Фільм знятий за мотивами першої книги «Золотий компас» (видання в США) або "Північне сяйво" (видання в Європі) Філіпа Пуллмена, який отримав премію "Bestseller" за трилогію "Темні початки".

У центрі подій 12 річна дівчинка Ліра, яка відправляється рятувати свого кращого друга Роджера. Їй належить врятувати не тільки друга, але й весь світ.

«Золотий компас» - фантастична історія, що відбулася в паралельному світі, який дуже схожий на наш. У світі Ліри частина душі людини живе окремо від тіла в деймоні - дусі тварини, що говорить і супроводжує людину все її життя не тільки духовно, але й фізично. Деймон дитини може мінятися приймаючи форму тих тварин, які близькі дитині по духу. Але коли дитина виростає, деймон приймає форму тварини, яка відповідає характеру свого господаря. Зв'язок людини і деймона дуже сильний, будь-яке втручання в їх відносини категорично заборонене. Людина без деймона в світі Ліри вважається калікою.

За матеріалами:
kinokadr.ru
goldencompassmovie.com

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...