• Паралелі між Піттом, Джесі Джеймсом і пресою

  • Четвер, 15 листопада 2007 року

Голлівудська зірка Бред Пітт порівняв історію Джесі Джеймса, епоху, в яку той жив, із засобами масової інформації і їхнім внеском у створення міфів та легенд.

«Я був здивований, дізнавшись, наскільки впливовим був чинник бульварної преси вже в той час, ганяючись за сенсаціями і займаючись фабрикаціями фактів, - говорить Пітт. - І мені було дуже цікаво побачити, що за винятком їхньої кількості, по суті, нічого не змінилося».

Останніми роками знаменитому акторові довелося пережити чимале втручання в своє життя бульварної преси, що смакує новини навколо його попереднього шлюбу та розлучення з актрисою Дженніфер Аністон, а також пильну увагу ЗМІ до кожного аспекту його відносин з Анджеліною Джолі і їхніми дітьми.

Усиновлення дітей Джолі та народження їхньої власної біологічної дитини підсилили занепокоєння Пітта з приводу безпеки своєї сім'ї у світлі його публічної кар'єри.

Поки що йому вдається зберігати взаєморозуміння, незважаючи на спроби вторгнення в особисте життя ззовні.

«Я розумію, що актори отримують величезні переваги від своєї роботи - ми можемо подорожувати, бачити світ і ми повинні чимось жертвувати в обмін. І з цим можна змиритися, що ми й робимо .... єдиний виняток, коли це не вдається - це коли справа стосується дітей», - говорить Пітт.

«На жаль, у наші дні не існує межі між мною і моєю сім'єю, і це мене хвилює... це єдина річ, яка непокоїть мене зараз».

Дотримання балансу між кар'єрою кінозірки і спробою жити нормальним життям важко дається Пітту.

Зовсім недавно під час Венеціанського кінофестивалю Бред Пітт був атакований психічно хворою фанаткою, яка намагалася його обійняти.

 
Незважаючи на посилену охорону, жінці вдалося наблизиться до актора і на короткий момент обійняти Пітта перш, ніж настигнула охорона і відвела її. «Послухайте, я не хочу міняти своє життя тільки тому, що у деяких людей не все гаразд із головою, це лише б показало, що ми теж можемо бути вразливими в таких ситуаціях», - говорить Пітт.

У новому фільмі Піта «Як боязкий Роберт Форд убив Джесі Джеймса», також знялися Кейсі Аффлек і Сем Шеппард.

Фільм Знятий Ендрю Домініком, чий режисерський дебют «Погляд зсередини» був удостоєний високої оцінки критиків.

Фільм, що вийшов із затримкою, - в 2007 році, замість 2006 р. - вже був удостоєний похвали гри Бреда Пітта, за яку він на Венеціанському кінофестивалі був визнаний кращим актором.

Нова картина виходить за межі звичайного вестерну, в ній більше драматизму і глибини, ніж у звичайних фільмах цього жанру.

Амір Талай. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...