• Кіноогляд: «Симпсони в кіно»

  • Четвер, 18 жовтня 2007 року

Існують ті, хто вважають, що унікальна жовтошкіра сімейка Метта Грейнінга переживає не кращі дні. Останні роки були відмічені зниженням кількості гумору і відсутністю можливості створити що-небудь, порівнянне з такими класичними серіями, як «Містер Плау» або «Хто застрелив Містера Бернса?».

Додайте до цього поступові покази «Південного парку» і «Сім'ї Гай» і стане ясно, що, схоже, найуспішніший мультиплікаційний серіал повинен потіснитися на п'єдесталі.

Разом з дитиною Ральфом Віггамом, що «вилазить з емблеми «20th Century Fox», глядачі переходять в світ, який в останні 20 років став для них другим будинком, - в Спрінгфільд.

Як ви і чекаєте, коханий всіма Гомер Симпсон з його дивним божевіллям разом з жителями свого рідного містечка потрапляють в купу неприємностей. Після усиновлення свині (вираз «свиня-павук» стає фразою літа), та ігнорування страждаючої дружини Мердж і свого рідного сина Барта, сюжет набуває екологічний поворот. Не дивлячись на те, що Ліза є Сімпсоном, її лекція про забруднення називається «Незручна правда» і весь процес стає глузливим, іронічним.

В результаті Спрінгфільд закритий на карантин і видалений з карти. Природно, що все, починаючи від начальника Віггама до садівника Віллі нещасні, тому отцеві сімейства належить знов завоювати серця своїх родичів і врятувати місто.

Найбільшою складністю стало зберегти формат кінокартини довшим за півгодинну телевізійну серію. Для порівняння, фільм «Південний парк» майже втрачає свій комедійний імпульс , тоді як фільм «Симпсони» тут має змішані результати. Перша частина зроблена так прекрасно, що навіть директор школи Скіннер пишався б нею, і деякі моменти вважаються кращими у всьому шоу; а найкраща з них - це взаємовідношення між Гомером і його іншому по грі в покер "Гарі Плоттер". Також це незліченна кількість невикористаних мною моментів, і мені не хотілося б зіпсувати вашу насолоду від них своїм ревю.

Потреба пристосуватися до великого екрану приводить до того, що сюжет переходить в приємний фінал, який, не дивлячись на своє глибоке враження, проте, позбавляє яскравості гумор.

Вихід на великий екран дозволяє, проте, побачити кожного героя, що з'являвся в мультфільмі з початку його створення. Успішна естетика пройшла довгий шлях, щоб довести, що двомірна анімація як і раніше здатна вижити на нашому тривимірному світі. Сенс цього ще більше підкреслюється в світі графіки миру CGI, коли Гомер грає в комп'ютерну гру, де морж стріляє в танцюючого пінгвіна, пародіюючи анімаційний фільм «Роби ноги».

Картина «Симпсони» не боїться сміятися сама над собою, і ми також витрачаємо багато часу, щоб розділити цей сміх. Цих 86 хвилин дружніх відносин, драми (смерть героя!), дій Гомера і свині-павука досить, щоб зауважити, що Симпсони дійсно повертаються.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...